Dopr. program
Jazzování v Jezuitské koleji
Pátek 22.7. 2022 v 19 hod.
Jazzování v Jezuitské koleji
Tradiční jazzový večer
na nádvoří Muzea fotografie
(v případě nepříznivého počasí v kapli sv. Máří Magdaleny)
Zpívají:
Darja Kuncová
Jiří "Šlupka" Svěrák
Hrají:
Jiří Růžička – klávesové nástroje
Zdeněk Zdeněk – klávesové nástroje
Zdeněk Zdeněk – klávesové nástroje
Vít Fiala – kontrabas
Jaromír Helešic – bicí
Jan Štolba - tenor saxofon
Jaromír Helešic – bicí
Jan Štolba - tenor saxofon
Ladislav Kopecký – trombon
a další hosté
Prodej vstupenek na místě, vstupné Kč 100,–

