Dopr. program
Jazzování v Jezuitské koleji
Jako již tradičně každoročně v létě si přijdou na své milovníci jazzu.
Letos "Jazzování v jezuitské koleji" proběhne v so 22.7. od 19. hod.
Hraje Kampaband J. Růžičky.
Darja Kuncová - zpěv
Jirka "Šlupka"Svěrák - zpěv,
Vít Fiala - basa,
Jiří Růžička - piano,
Láďa Kopecký - trombón, zpěv
Jazzový večer se uskuteční na nádvoří,
v případě nepříznivého počasí ve vnitřních prostorách MF
Vstupné 100 Kč
Fotogalerie z loňského Jazzování
