Fotografování v historických kostýmech

Fotografování v historických kostýmech
Tradiční Letní TOP fotografování v historických kostýmech 
se uskuteční
v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, konkrétně v muzejním fotoateliéru 
v sobotu 3. od 10 do 17 hod. a v neděli 4. srpna od 10 do 15 hod. 
 
Toto fotografování v historických kostýmech již tradičně patří ke kulturnímu dění letního Jindřichova Hradce a k jindřichohradecké pouti.
Všichni zájemci z řad nejširší veřejnosti, dospělých i dětí se opět mohou opět těšit na umění zkušených fotografů, sympatický personál, který jim ochotně a rád pomůže s výběrem vhodného kostýmu a hlavně na jedinečné fotografie v retro stylu před ručně malovaným pozadím, kterými se budeme snažit navodit náladu renesančních a barokních obrazů, doby ve které vznikla a vzkvétala jezuitská kolej, tedy budova, ve které nyní sídlí naše Muzeum fotografie. 
K dispozici máme velký výběr stylových kostýmů a rekvizit, ale stejně tak si můžete přinést i své vlastní. I neagresívní domácí mazlíčci jsou vítáni.
 
Všem zájemcům doporučujeme, aby si zarezervovali konkrétní čas fotografování na telefonním čísle 384 362 459, aby nemuseli čekat.
 
Délka fotografování je standardně 30 minut a vznikne minimálně 25 fotografií, většinou i více. 
Fotografování je zpoplatněno už tradičně částkou 450,- Kč při fotografování v počtu 1-4 osob, při více osobách 550,- Kč. 
Vytvořené fotografie vám budou nahrány na Váš na přinesený vlastní Flash disk, nebo vám na vaši e-mailovou adresu bude zaslán odkaz na cloudové uložiště, odkud si je můžete stáhnout.
Dle domluvy si je můžete nechat v muzeu vybrané fotografie upravit a vytisknout na velký formát.
 
Obecně o fotografování v muzejním fotoateliéru zde