TOP Fotografování v historických kostýmech - léto 2022

TOP Fotografování v historických kostýmech - léto 2022
V Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, konkrétně v muzejním fotoateliéru se v sobotu 6. a v neděli 7. srpna uskuteční tradiční Letní TOP fotografování v historických kostýmech, které již neodmyslitelně patří ke kulturnímu dění letního Jindřichova Hradce a k jindřichohradecké pouti.
Všichni zájemci se opět mohou opět těšit na umění zkušených fotografů, sympatický personál, který jim ochotně a rád pomůže s výběrem vhodného kostýmu a hlavně na jedinečné fotografie v retro stylu před historickým ručně malovaným pozadím. Dobové kostýmy jsou připraveny jak pro dospělé uchazeče, tak i pro děti. K dispozici máme velký výběr kostýmů a rekvizit, ale stejně tak si můžete přinést i své vlastní.
Všem zájemcům doporučujeme, aby si zarezervovali konkrétní čas fotografování na telefonním čísle 384 362 459, aby nemuseli čekat.
Délka fotografování je standardně 30 minut a vznikne minimálně 25 fotografií, většinou i více. 
Fotografování bude probíhat v sobotu od 10 do 17 hodin, v neděli od 10 do 15 hodin.
a je zpoplatněno už tradičně částkou 450,- Kč při fotografování v počtu 1-4 osob, při více osobách 550,- Kč. 
Vytvořené fotografie vám budou nahrány na Váš na přinesený vlastní Flash disk, nebo budou zaslány elektronicky. Dle domluvy si je můžete nechat v muzeu i vytisknout na velký formát.