Příměstský tábor s fotografií

Příměstský tábor s fotografií
Příměstský tábor s fotografí
 
termín Po 21.8. - Pá 25.8. 2023
čas 8 - 16 hod.
 
Rád(a) fotografuješ? Chceš se v tom zdokonalit a strávit příjemný týden s podobně fotograficky zaměřenými kamarády?
Přesně pro Tebe je připraven v Muzeu fotografie a MOM Příměstský tábor s fotografií.
Čeká Tě týden plný programů ze světa focení. Zažiješ, kromě fotografických vycházek za nejrůznějšími tématy i focení v profesionálním fotoateliéru. Naučíš se kompletně ovládat fotoaparát, fotografickou trojčlenku (clona, čas, citlivost), jak využívat různé druhy světel (přirozených i umělých), obrazovou kompozici, estetiku fotografie i mnoho dalšího.
Vlastní fotoaparát je výhodou (protože už jsi na něj zvyklý), ale ne podmínkou. Veškeré fotografické vybavení, vč. zrcadlovek máme v Muzeu k zapůjčení.
Takže stačí mít s sebou jen flah disk (nebo SD kartu), dobrou náladu a chuť fotografovat. 
Obědy jsou zajištěny.
 
Vhodné pro děti od 11 let
 
Cena 2300 Kč 
(pro členy fotokroužku 1800 Kč)
 
Přihláška ke stažení nížeji .
Vyplněnou zasílejte na email: martin.sole@vkcjh.cz
 
Bližší informace na tel. 728 344 285
 
Praktické informace: 
Scházet se budeme v 8 hod. ráno před vchodem do Muzea fotografie. Oblečení dovnitř i ven podle počasí, pevnou sportovní obuv, ochranu proti slunci (pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle) dle potřeby, kartičku pojištěnce, léky, svačinu, láhev s pitím na celý den, flash disk (ev. SD kartu). Kdo má vlastní fotoaparát a ev. stativ. Není ale podmínkou – máme k zapůjčení v muzeu.
 
Platbu za tento Příměstský tábor s fotografií při MFMOM ve výši 2300 Kč (resp. 1800 Kč pro členy fotokroužku 2022/23), proveďte v hotovosti či platební kartou přímo do pokladny Muzea fotografie a MOM, Kostelní 20, Jindřichův Hradec, nebo platebním příkazem na č. ú. 5973536349/0800 s variabilním symbolem, který Vám bude sdělen (dle poř. čísla přihlášky), nejpozději týden před zahájením tábora.
Cena zahrnuje obědy v menze Jindřichův Hradec
 
Počet míst je omezen.