FILM & FOTO FEST

FILM & FOTO FEST

FILM & FOTO FEST

„nahlédnutí do doby Marie Terezie“

 

V sobotu 21. srpna od 13 do 17 hodin v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií.

Bohatý odpolední program pro celou rodinu s filmovou a fotografickou tématikou, tentokrát s podtitulem „Nahlédnutí do doby Marie Terezie“.

 

Program srpnového Film & Foto Festu nabídne všem zájemcům možnost nechat se vyfotografovat profesionálním fotografem přímo v muzejním fotoateliéru, a to klasicky nebo v historických kostýmech, na děti bude čekat nejedno překvapení v podobě zábavných her, soutěží a atrakcí, a to i s odměnami. Agentura Argo, v čele s Mistrem filmové choreografie Petrem Nůskem, zde opět představí dechberoucí umění profesionálních kaskadérů a filmových specialistů. Všichni návštěvníci se mohou těšit na přehlídku filmových rekvizit, kostýmů a kulis z celosvětově známé trilogie filmů o Marii Terezii, kterou bude program srpnového Film & Foto Festu inspirován. Pro ty, kteří jsou fascinováni a přitahováni historickými artefakty, bude bezpochyby velkým zážitkem vystavená sbírka zbroje a zbraní, které byly použity při natáčení nejen českých, ale i zahraničních filmových počinů, včetně již zmiňované trilogie.

Na program akce volně naváže koncert jindřichohradecké blues rockové kapely Pasiáns, který začne v 17 hodin a od 20 hodin se všichni zájemci mohou těšit na další koncert, tentokrát jindřichohradecké rockové kapely The Fibers. Obě kapely představí nejen své vlastní autorské skladby, ale i volně pojaté cover verze skladeb světových a legendárních hudebních uskupení. Všichni příznivci kvalitní hudby si zcela bezpochyby přijdou na své.

 

VSTUPNÉ NA FILM & FOTO FEST ZDARMA